Remonty kotłów przemysłowych Franciszek Krutul działa nieprzerwanie od 1976 roku.

Trzecie pokolenie rodziny Krutul specjalizuje się w szerokim zakresie modernizacji, naprawy, wytwarzania urządzeń ciepłowniczych. W swojej pracy kierujemy się zasadą skuteczności i bezpieczeństwa pracy systemu.

Dla nas kompleksowość usługi to wszystkie czynności od wytwarzania najmniejszych urządzeń ceramicznych, przez kompletny montaż instalacji, po odbiór techniczny
gotowych systemów ciepłownictwa.

Wytwarzamy trudno dostępne materiały odporne na temperatury do 1800 °C, projektujemy indywidualne rozwiązania dla każdego z naszych partnerów. Szeroki zakres uprawnień pozwala nam realizować wyspecjalizowane prace dla naszych klientów i przeprowadzać skomplikowane remonty i modernizacje.

Wytwarzane urządzenia minimalizują zagrożenia powstałe podczas pracy kotła. Nasi wykwalifikowani pracownicy mają wysokie kwalifikacje i uprawnienia.

Nasze atuty to:

  • Wieloletnie doświadczenie
  • Wysokie kwalifikacje
  • Szeroki zakres świadczeń

W dziedzinie naprawy, restrukturyzacji i wytwórstwa urządzeń ciśnieniowych oraz kotłów przemysłowych kierujemy się zasadami, które przekładają się na wysoką jakość i kompleksowość naszych usług.

Co najważniejsze na stronie UDT widniejemy jako zakład uprawniony.

Stosując filtry workowe dbamy o środowisko oszczędzając tym samym energię, co przynosi korzyści z oszczędności wydajności pracy kotłów naszych partnerów.

Nasze urządzenia wody pitnej posiadają ATEST PZH

Pragniemy z satysfakcją zagwarantować najwyższą fachowość wykonywanych prac a potwierdzeniem tego jest nasz Atest Higieniczny PZH. Nasze realizacje przypieczętowane są certyfikatem potwierdzającym brak negatywnych wpływów na zdrowie ludzi i środowisko naturalne.

Jesteś zainteresowany?
Zapytaj o rozwiązania urządzeń ciśnieniowych dla swojego biznesu!

Skontaktuj się z nami